Управління охорони історичного середовища презентувало звіт про виконану роботу

 Управління охорони історичного середовища презентувало звіт про виконану роботу

Управління охорони історичного середовища презентувало діяльність робіт, які були реалізовані у 2021 році. Результати робіт управління підсумувало у роликах на своїй  facebook-сторінці.

Як зазначило на своїй сторінці у Facebook управління охорони історичного середовища Львівської міської ради, цьогоріч була активно проведена реставраційна програма, яка включала реставрацію фасадів історичних будинків, дахів та мурів. По програмах співфінансування спільно з мешканцями будинків вдалося відреставрувати численну кількість історичних брам та вікон, а також балконів. На Личаківському цвинтарі було відреставровано поодинокі скульптури та скульптурні групи, а також декілька каплиць відомих людей, які там поховані.

Загальна сума реставраційних робіт становила суму понад 40 млн з міського бюджету і стільки ж за позабюджетні кошти.

В цьому році вдалося завершити два важливі проекти, а саме:


Проект «ReHERIT: Спільна відповідальність за спільну спадщину», у фіналі якого стало відкриття оновленої площі Коліївщини, що стала однією з улюблених локацій для львів’ян та гостей міста. Найцікавіші моменти усього процесу згрупували у фінальному ролику.

Проект «100 років модернізму у Львові», який привернув увагу громадськості до цінностей архітектури міжвоєнного модернізму через ознакування будівель, численні публікації, промо-ролики, видання путівника та інформаційного довідника. А найяскравіші об’єкти цього періоду ми зібрали у тематичному фотоальбомі.

Підбірку цих промо-роликів Ви можете побачити на сайті ЛКП “Бюро спадщини”: усі ролики тут

Також управління висловило подяку усіх, з ким співпрацювали у 2021 році! Виконавцям робіт – архітекторам, конструкторам, реставраторам, будівельникам, скульпторам – велика подяка за добру роботу, інвесторам та меценатам – за щедрість, активним мешканцям – за небайдужість.

А найкращих із них управління нагородило відзнакою «Rivnovaga», яка тепер буде щорічною.

271134880 882888659039239 5447117660149543715 n - Управління охорони історичного середовища презентувало звіт про виконану роботу