100 років модернізму у Львові

 100 років модернізму у Львові

ЛКП «Бюро спадщини» спільно з Національним університет «Львівська політехніка» та за підтримки управління охорони історичного середовища Львівської міського ради стали переможцями у конкурсі  “Фокус на культуру” 2020 з проектом «100 років модернізму у Львові»

Проект переміг середе великих проектів конкурсу. Його провідною ідеєю є запобігти подальшій втраті цінних будівель львівського модернізму, розпочавши процес їх збереження способом привернення уваги міжнародного архітектурного товариства, до львівської архітектури модернізму, включення її в європейський контекст, а також загострення уваги мешканців міста, власників та орендарів нерухомості, ОСББ на важливості збереження архітектури модернізму, як такої, що має цінність.

Виховання в молодого покоління розуміння якісної архітектури та її збереження. Основне завдання проекту – ідентифікація та належна оцінка будівель львівського модернізму, вивчення, дослідження та напрацювання стратегії збереження та розвитку архітектури львівського модернізму, як важливого європейського феномену.