Програми Управління охорони історичного середовища ЛМР

 Програми Управління охорони історичного середовища ЛМР

Програма проведення ремонтно-реставраційних робіт балконів будинків – пам’яток культурної спадщини на території міста Львова у 2020-2022 роках

foto balkon - Програми Управління охорони історичного середовища ЛМР

*Детальніше про програму співфінансування: натисніть тут

Основною метою та завданням реалізації Програми проведення ремонтно-реставраційних робіт балконів будинків пам’яток культурної спадщини на території м. Львова у 2020-2022 роках є виконання ремонтно-реставраційних робіт балконів (еркерів, лоджій, напівбалконів) житлових будинків – пам’яток культурної спадщини на території міста Львова.

Виконавці Програми – ЛКП “Бюро спадщини“

Учасниками Програми можуть бути власники балконів, еркерів, лоджій, напівбалконів (квартир), розташованих на головному фасаді будинку – пам’ятки культурної спадщини.

Критерії відбору:

  • Ремонтно-реставраційні роботи виконуються лише на будинках, які належать до пам’яток культурної спадщини відповідно до Закону України “Про охорону культурної спадщини“.
  • Ремонтно-реставраційні роботи відповідно до цієї Програми виконуються на балконах головного фасаду(ів) житлових будинків – пам’яток.
  • Наявність в учасника (власника(ів) балконів (квартир(и), розташованих на головному фасаді будинку пам’ятки) укладеного охоронного договору з органом охорони культурної спадщини.
  • Незадовільний або аварійний стан балконів пам’ятки, які потребують невідкладних ремонтно-реставраційних робіт.
  • Учасники зобов’язуються здійснити обов’язковий платіж, що становить 10 000 (десять тисяч) грн. за кожен балкон, еркер чи лоджію та перераховується безпосередньо підрядній організації, як авансовий платіж на виконання ремонтно-реставраційних робіт, передбачених цією Програмою.
 

Програма співфінансування у 2020-2023 роках ремонту віконних та дверних заповнень житлових будинків, які розташовані на території історичного ареалу міста Львова

mycollages - Програми Управління охорони історичного середовища ЛМР

*Детальніше про програму співфінансування: натисніть тут

Метою та завданням реалізації Програми співфінансування у 2020-2023 роках ремонту віконних та дверних заповнень житлових будинків, які розташовані на території історичного ареалу м. Львова.

Виконавці Програми – ЛКП “Бюро спадщини“

Учасниками Програми можуть бути фізичні особи – власники (співвласники) квартир; співвласники житлових будинків, об’єднання співвласників житлових будинків, управляючі компанії (управителі) щодо приміщень спільної сумісної власності

Програма передбачає роботи, які спрямовані на виконання ремонту (поточного), ремонту (реставраційного) історичних віконних і балконних дверних заповнень квартир, приміщень спільної сумісної власності, вхідних дверей і в’їзних брам житлових будинків, які розташовані на території історичного ареалу м. Львова.

Також Програма виконує придбання і встановлення нових віконних і балконних дверних заповнень, вхідних дверей і в’їзних брам взамін дисонуючих або втрачених віконних і балконних дверних заповнень квартир, приміщень спільної сумісної власності, вхідних дверей і в’їзних брам житлових будинків, які розташовані на території історичного ареалу міста Львова.


Програма підтримки співвласників багатоквартирних будинків, об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, що списані з балансу Львівських комунальних підприємств, у проведенні невідкладного ремонту, капітального ремонту, реконструкції, ремонтно-реставраційних робіт спільного майна у багатоквартирних будинках в місті Львові на 2021-2022 роки

sonce - Програми Управління охорони історичного середовища ЛМР

*Посилання на ухвалу (ще не затверджено)

Програма покликана задля підтримки співвласників багатоквартирних будинків, об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, що списані з балансу Львівських комунальних підприємств м. Львова у проведенні невідкладного ремонту, капітального ремонту, реконструкції, ремонтно-реставраційних робіт спільного майна.

Виконавці Програми – Департамент житлового господарства та інфраструктури, районні адміністрації, управління охорони історичного середовища.

Учасниками Програми можуть виступати співвласники багатоквартирних будинків, об’єднання співвласників багатоквартирних будинків, управляючі компанії (управителі), виконавці житлових послуг будинків, що списані з балансу Львівських комунальних підприємств м. Львова.

Умови співфінансування: кошти на виконання ремонтно-реставраційних робіт, надаються Учасникові програми як цільова фінансова допомога. Між Учасником програми та Головним розпорядником коштів укладається договір щодо перерахування коштів для оплати витрат Учасника програми з виконання ремонтно-реставраційних робіт у сумі до 70% від кошторисної вартості на виконання будівельних робіт, але не більше 499 999 грн.

Управління охорони історичного середовища здійснює фінансову підтримку таких видів робіт:

  • Ремонтно-реставраційні роботи у пам’ятках культурної спадщини (головні фасади, сходові клітки);
  • Ремонтно-реставраційні роботи з ремонту покрівлі у 1-3 поверхових будинках;
  • Ремонтно-реставраційні роботи з ремонту покрівлі у 4-5 поверхових будинках;
  • Ремонтно-реставраційні роботи з ремонту покрівлі у будинках вище 5-го поверху.