У Львові стартує проект «Де межа», який має на меті популяризувати цінність історичного міського простору

 У Львові стартує проект «Де межа», який має на меті популяризувати цінність історичного міського простору

Бюро спадщини та управління охорони історичного середовища розпочинає проект «Де межа», який має на меті проінформувати мешканців історичної частини міста про цінність будинків та міського простору, в якому вони живуть. Цей проект триватиме до кінця року та передбачає десяток онлайн та офлайн подій.

Так, в рамках проекту «Де межа», мешканці будинків в історичних будівлях отримають листівки  з інформацією про програми співфінансування, які існують в місті та  інформуватимуть куди звертатися і з ким радитися, якщо у мешканців виникла потреба щось змінити у історичних помешканнях.

Також буде започаткована серія екскурсій для мешканців історичних будинків вулицями, на яких вони живуть. Професійні гіди детально розкажуть чим цінні будинки. Заплановано запустити соціальні плакати на зовнішній рекламі, провести спільні просвітницькі проекти із митцями, консультації для мешканців із фахівцями та на осінь великий проект для школярів у соцмережах.

Інформаційні листівки мешканці історичних будинків міста отримуватимуть вже наступного тижня. А першою екскурсією буде прогулянка вулицями Підзамче з мешканцями, які там живуть.