На вулиці Коперника, 15 триває реставрація портика

 На вулиці Коперника, 15 триває реставрація портика

На замовлення управління охорони історичного середовища у 2018 році опрацьовано проектно-кошторисну документацію «Реставраційно-ремонтні роботи вхідного вузла з портиком та південної тераси пам’ятки архітектури національного значення – палацу на вул. М. Коперника, 15, охоронний № 1310».

Оскільки вхідний вузол з портиком знаходиться в передаварійному стані визначено у 2020 році виконати роботи з укріплення та реставрації портика.

foto 01 - На вулиці Коперника, 15 триває реставрація портика

 У червні 2020 року на замовлення управління розпочато ремонтно-реставраційні роботи. Виконавець робіт – КП «Центр Комплекс» ЛОАІВОІ «Союз організації інвалідів України».

Підрядна організація виконала монтаж тяжів у верхній частині портика, провела підготовку для монтажу тяжів у нижній частині портика, реставрувала частину ліпного декору (капітелі, замки, маскарони), провела розчистку стелі портика, провела розчистку балюстради над портиком. На даний час ведуться підготовчі роботи для монтажу стелі і виконання гідроізоляції над портиком. 

Загальна вартість об’єкта становить 1 834 676 грн. На даний час на виконання робіт на об’єкті у бюджеті розвитку передбачено 200 000 грн.

Орієнтовна вартість виконання робіт з реставрації портика, відповідно до проекту становить 800 000 грн.

Відповідальний за здійснення авторського нагляду – Головний архітектор проекту, Процайло Тетяна Іллівна.Технічний нагляд здійснює Мокрицький Іван Дмитрович.Роботи, передбачені основним договором заплановано завершити у 2021 році.